Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9653-553-117 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27M2N3201A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03518 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 980-000029 |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T16814012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 2Z624F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00161A |
|---|---|
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9384A |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-16-POE |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE263A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BGW63 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC421VAL |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | RMCARD205 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | NP944XHA-KG2UK |
|---|---|
| Available Stock | 697 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02TVANL0 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T253X7512G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 613 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CHG-TC7X-CLA1-02 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CAB-456 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RBC55 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1519-0154 |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 30155831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 1900 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8015800236223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 3023 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104159 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060120166517 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 262 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5050456522729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1704 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431346 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 5189 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661520353 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 135 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181101250 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474636857883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30163720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1639 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003652 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3380810378825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610655505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 563 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600775377 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 4336 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748730 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862420 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787144147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 179 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































