Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q27G3XMN/BK |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AEBRZ00029A |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0M90-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE401A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM 2 Port Dual Monitor HDMI KVM Switch, 4K 60Hz Ultra HD HDR, Desktop 4K HDMI 2.0 KVM Swit
| MPN | SV231DHU34K6 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90IG09G0-MO0B00 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9352AE |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SMT1500RMI2UNC |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H610M H V3 DDR4 |
|---|---|
| Available Stock | 107 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XUB2497HSN-B2 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EATS16N |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BK650EI |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-1000001368WOF |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ELP1600IEC |
|---|---|
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC531A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-989-989 |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5PX1000IRTNG2BS |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CAB-456 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PRIVACY-SCREEN-238M |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-889-989 |
|---|---|
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 85805254476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 934 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9337213007184 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090970503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349668508587 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531691943 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021044013332 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 3856 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 305210287303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 2604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5060420335620 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 444 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875597272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 2642 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722000932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220953984 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 138 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131086871 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 2205 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 810135731027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637102555 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 234 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220617169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 229 |
| Available Stock | 289 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920273 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480220151 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 1209 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4049649000213 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































