Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1950GHD-2USB-R |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTKN/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE019A |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF436C18BBK2/64 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF460X |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP8853 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BY6Y2ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-008684 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 450-AGOL |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000591WOF |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7XB7A00027 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EDGE-1000IRM1U |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1IT0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 89 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Desk Mount Monitor Arm, Heavy Duty Ergonomic VESA Monitor Arm, Single Display up to 9kg
| MPN | ARMPIVOTHDB |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5397184923405 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 90RC0131-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 59 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8B3Y2UT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CO-9051017-WW |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CH70401 |
|---|---|
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED71A |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5010123730215 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600541029019 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607346353813 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302078684 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426852074342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 250 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610647449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3054080055839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 746608723940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 215 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411047143186 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 709 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805529642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 1742 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 770346760738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 405 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261110 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 1667 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875773447 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 3318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614224079543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 513 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610627724 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221271347524 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765426 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 502 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































