Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFYR2S/1T0 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 997S0ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03691 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS200T4B0E |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CRD-TC56-CVCD2-02 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y14A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 93Z28AA#ABB |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04255 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1LY0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SF1024D |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B3P20A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C9408A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT2000P510SSD8 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800273-205 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 734646653299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | LS34C652UAUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 242 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP0320-BMUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 227 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MA30E |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PA27JCV |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04187 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 763109010379 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6219596152459 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610617343 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301173052 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 562 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6159084266940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 3042 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805542689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 30173613 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 319 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396848 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016931 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3337875763790 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1047 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216597005 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30166189 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 979 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4004148047503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522743 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 2123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 716393009581 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 2784 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044906 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 4130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 1267 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661648606 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































