Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 689076274166 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 006R03647 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03026 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-MES3X-06 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR7711 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | EAP610 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03873 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 05319BK08945 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMC1500IC |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTXM/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 59 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 106R03584 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C3875A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UMR-INDUSTRIAL |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT32G4SFD832A |
|---|---|
| Available Stock | 243 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG-WT4023020-06R |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM MSA Uncoded Compatible SFP+ Module, 10GBASE-SR, 10GbE Multi Mode (MMF) Fiber Optic Tran
| MPN | SFP10GBSRST |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C9449A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PF240W9B |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-10GB-TC Compatible SFP+ Module, 10GBASE-T, SFP to RJ45 Cat6/Cat5e, 10GE Gigab
| MPN | SFP10GBTCST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SMX48RMBP2U |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531638887 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522616252 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 1896 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032947868629 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798627842287 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 2044 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060216560724 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875849302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 30153219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 594 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 1732 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787936094 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 777 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220077642 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 143 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335620 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 444 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100018046 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 2955 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 781549594457 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 259 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400001982 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246404 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 800897233976 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530777594 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 623 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610617343 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254584 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 143 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8018365250468 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































