Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02KT0NL0 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TEAUSDX256GIV30A103 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FFH004T0C129 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AEBRZ00028A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00190A |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T37984010 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
EPSON Battery – Lithium Ion (Li-Ion) – For Printer – Battery Rechargeable – Proprietary Battery Size
| MPN | C32C831093 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMX3000RMHV2UNC |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XUB2797QSN-B2 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AT-DMC100/SC-30 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3PTY-PCLIP-945082 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9K06A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-NOR1X-03 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 90DKK |
|---|---|
| Available Stock | 1571 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26699-999-999 |
|---|---|
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DC00G3-B39000 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T800500 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DC00G0-B39000 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LH55VHTEBGBXEN |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MXTMMHQ25M |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 6291106065114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 968 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600542512855 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 259 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634002117 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523989904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 890689899398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 985 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181157127 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930675839 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 228 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609061410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 3750 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222595526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825057 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 89 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875492799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 811 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227128545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 1875 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920198 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805425302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 6274 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 773602048342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531531867 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1945 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5026445000325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































