Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS2208-SR20001R-UR |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PF240W9B |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 731304340294 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Available Stock | 2 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | GV-N506TGAMING OC-8GD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR1AWS |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02300BK11045 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE342A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF359A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CM34C7 |
|---|---|
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR2300 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEX2S953LP |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T913400 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN3520 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CMVER40UD |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-VW0G0 |
|---|---|
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3007201-T |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SC610-2000G-CBK/RD |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTX/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100001352WOF |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 83A0005UUK |
|---|---|
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 73930568124 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010934003454 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531320140 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 554 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812429037099 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 2232 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7322540786989 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 1650 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018263783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 7944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474630282889 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 835 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222595526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96099315 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 381 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261172 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 748616853299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805089412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 2292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060280920516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 605 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636403912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714192334 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 3160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431605 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 168 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600541029019 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227547483 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 736 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634001578 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 649 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637229122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |





































![[SKIN1004] Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100ml](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/31-8MH19VoL.jpg)





























