Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU158A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ135A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB2AAEXT5M |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP9640 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBU6Y0050BBK-WESN |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27599-989-889 |
|---|---|
| Available Stock | 223 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7ZU81A#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFP1GTEMCST |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-GE-T Compatible SFP Module, 1000BASE-T, SFP to RJ45 Cat6/Cat5e, 10/100/1000 M
| MPN | SFPC1110 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP8858EU3 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SF1016D |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFP1GETST |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 45-384-026 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 920-004523 |
|---|---|
| Available Stock | 258 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VA220-H |
|---|---|
| Available Stock | 232 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
ZEBRA TECHNOLOGIES DS2278 Handheld Barcode Scanner – Wireless Connectivity – Twilight Black – 1D, 2D
| MPN | DS2278-SR00007ZZWW |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SS600A |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SMT2200IC |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03200GS06407 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880026-050 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 27131017752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 323 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 832291000175 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531324483 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157100861 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4210201409830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531465230 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 514 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 30095038 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523216086 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 246 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018093823 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 790 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261110 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 1667 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 79400204356 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 154 |
| Available Stock | 678 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480220205 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 1482 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522616252 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 1896 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7908615060897 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4027800509904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 1650 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4008666701787 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 149 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101868 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 6987 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































