Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-006034 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N506TEAGLEOC ICE-8GD |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 196068323226 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | F9K06A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S041396 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 45-475-216 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SFP10GPC5M |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AHV620S-4TU31-CBK |
|---|---|
| Available Stock | 129 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 950-000005 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PLASMA-M1950E |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-F-MR1-1402 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AD4L6ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP6020A |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27E2N1500L/00 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DGS-1250-28XMP |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR321CL |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | APOLLOM-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1037974-069 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | UDM-Pro-Max-UK |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH649A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637155063 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287232 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2898 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4044897370439 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531531867 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1945 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4044897020402 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 165 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812429039154 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 2903 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054805039852 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 690 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4020829011922 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1398 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523216086 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 246 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636400195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 464 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2402 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060426150678 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 850001265416 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610657806 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 4152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531662226 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 114 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583207917 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 198 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226771643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717163673065 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 1722 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3614227962842 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626970 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 202 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































