Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5393-829-369 |
|---|---|
| Available Stock | 342 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1046696-109 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3026C002 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF352A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3500B002 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MXTHQ15M |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1058930-011 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EDGE-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-H10GB-CU1M Compatible 1m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable Twinax, 10GbE S
| MPN | SFPCMM1M |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SSD7CS900-250-RB |
|---|---|
| Available Stock | 500 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP0320-BMUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 227 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EP2-20048 |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T603100 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4XD0K25030 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH647A |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q2612A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T636400 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF281X |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2000X |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DHI-LM24-A200Q |
|---|---|
| Available Stock | 59 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 20714146559 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 2197 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954035 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 262 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181157127 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513382 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060280920516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 605 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426151 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1875 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265246120 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 199 |
| Available Stock | 689 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420337754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 7538 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302476381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 501 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974108 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666064789 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908425871 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1278 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628257 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4598 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73174000220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044913 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 2175 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223134892 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8004395000395 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220616919 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 591 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585550 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 249 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































