Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-WPA4220 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACS8048DAC-404 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JK-4500EU-2 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | T0A01AA |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN2120 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HD2DPMM2M |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800283-205 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8806094914672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | C13S020563 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco GLC-LH-SM Compatible SFP Module, 1000BASE-LX/LH, 1GE Gigabit Ethernet SFP, LC Con
| MPN | SFPGLCLHSMST |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE742A |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q7516A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J67A |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KTH-PL426/32G |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DD01X0-M29000 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 74C20Y0 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ES208G |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF401A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650 STEEL LEGEND WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST121HD20L |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 73930568964 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011321311664 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 376 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626857 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661351711 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 474 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220616780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 336 |
| Available Stock | 1284 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5022496005951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1110 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 519313153728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8003670655879 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975709 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 315 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349666010518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 1724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 737052925073 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011451103849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 654 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
WELLA Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 7/0 Medium Blonde, 0.66 kg
| EAN | 8005610626758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 799 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962903 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 542 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908425871 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1278 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5014749121976 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 129 |
| Available Stock | 1122 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170450835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 4912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30163720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1639 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |

































































