Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T2452MSC-B1 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU038A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU916A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XU2492HSU-B6 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 632983049402 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 109 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 4X31R64438 |
|---|---|
| Available Stock | 1457 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1246C002 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1M30-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PA27JCV |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3239XLC |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J78A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T35914010 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y11A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2-Port Multi Monitor Adapter, USB-C to 2x DisplayPort 1.2 Video Splitter, USB Type-C to
| MPN | MSTCDP122DP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MONSTND |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE255XD |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03200GS11007 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB337EE |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CP900EPFCLCD-UK |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG-TC52AX-EXOLOL-01 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600524128463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 167 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Professionnel Conditioner, For Grey, White or Light Blonde Hair, Serie Expert Silver, 200 ml
| EAN | 3474636976133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 705 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714996963 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825057 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 89 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4049649000213 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8714789740027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 206 |
| Available Stock | 612 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765426 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 502 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3401546259902 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7908615060897 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627090 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 94 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724535936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 101 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5012254059777 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 6534 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431575 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 3753 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524026639 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666579931 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 212 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100016080 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 1225 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531324483 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531662226 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 114 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































