Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB312SAT3 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27599-999-899 |
|---|---|
| Available Stock | 173 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF461X |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 200003 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FAX2840ZU1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02NJX |
|---|---|
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 20-147076-07 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK350EI |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB542A |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KT-152097-03 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 80C20C0 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP6003A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF332A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03698 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T800200 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 718037872971 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 113R00773 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 100-100000065BOX |
|---|---|
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER TX20U NANO |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011255-WW |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474636975471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765426 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 502 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661520353 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 135 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531502768 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 1501 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 136 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1400 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 799891034194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 1160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Bed Head by TIGI – Back It Up Texturising Hair Cream – For Shape and Texture – Hair Styling – 125 ml
| EAN | 615908431612 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 1796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637268442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 595 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666339283 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 2658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73174000220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805557331 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1742 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 789655013329 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 2054 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609061410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 3750 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666212210 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 14006 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 305210287303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 2604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975709 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 315 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523503285 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































