Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF353A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SKC600MS/1024G |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 75B20Y0 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEX2S1050 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX80768285K |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AGM731F |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SG2428P |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG3428 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WIRC6PATBLRL |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 24U Server Rack Cabinet, 4-Post Adjustable Depth (2″ to 30″) Network Equipment Rack Enc
| MPN | RK2433BKM |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 692S9AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PG32UCDP |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q2078AN |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | D00V9U001 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3007201-T |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MCM110ST2GB |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 882A3EA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 308 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B650I LIGHTNING WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 134 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF331A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04399 |
|---|---|
| Available Stock | 599 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8005610628523 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 3313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875549493 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 2077 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875886055 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 375 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530733866 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748792 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 58354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003669 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 773 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661321554 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 1818 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6085010094151 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 1617 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787144147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 179 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4901872459957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962828 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513010064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 2229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003809219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 1100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 858380035361 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524104726 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 440 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060280920516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 605 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661351711 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 474 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015279 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 300 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884537 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 1070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































