Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1G10-M0EAYC |
|---|---|
| Available Stock | 111 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARM2000 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Kingston DTMC3G2/64GB 128GB DataTraveler Micro USB Flash Drive, USB 3.2, Metal Casing, Up to 200MB/s
| MPN | DTMC3G2/128GB |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | XCB3497WQSNP-B1 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMTBLTIW |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST10000VE001 |
|---|---|
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | V12H004M0B |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EP2-00396 |
|---|---|
| Available Stock | 1131 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 997S0ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7MD72F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1G00-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 110 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q9X66A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1IY0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 939-001644 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S041785 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KVR32S22S8/16 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 105950-076 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F9J96A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FAX2840ZU1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBWLG0100HBK-EESN |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5060743581889 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50683321 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5648 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8711700921565 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 265 |
| Available Stock | 7668 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181101250 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 7426973026541 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 131 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700139 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 1880 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805152093 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 699 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129860 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 2525 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 667554371750 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 346 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011451103849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 654 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 192333066928 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 370 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875708289 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 660 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 770346760738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 405 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211053 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 349 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610652115 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 351 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012251009003 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 1764 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5052197026016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 172 |
| Available Stock | 1116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583207986 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 1712 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4027800406609 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 1892 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8447188622891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 1805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
































![[PKY] Pyunkang YUL Essence Toner for Deep Hydration, Highly Concentrated Essence Facial Toner, Only 7 Ingredients, Zero-Irritation, Korean Skincare, (3.4 Fl. Oz, 200ml)](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41yok6cYqeL.jpg)


































