Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 84C2HME |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TN1050 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF436C18BBK2/32 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | P2V86A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B5L36A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RKS-02 |
|---|---|
| Available Stock | 107 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN325Y |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PRESREMOTEG |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C252UK0 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21NX0086UK |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1FZ0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK042 |
|---|---|
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q1441A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC421VAL |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 86B20EA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4993-823-109 |
|---|---|
| Available Stock | 2581 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S042095 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 27M2N3200NF/00 |
|---|---|
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DGS-1210-20 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX950MI |
|---|---|
| Available Stock | 98 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474636977062 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 1236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9003877901181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1848 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060119660088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060022302761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962903 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 542 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 136 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015259007781 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 254 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765426 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 502 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486497918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 230 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585574 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 260 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 688575179415 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474636968688 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600542512855 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 259 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30122505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637153489 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 850278004381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305400970 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































